Przejdź do głównej zawartości

W Gremico, specjalizujemy się w profesjonalnych usługach modernizacji budynków oraz naprawie i konserwacji dachów. Nasza misja to dostarczanie gotowych rozwiązań zgodnych z zasadami ESG, które nie tylko oszczędzają energię, ale także znacząco redukują bezpośredni ślad węglowy przedsiębiorstw i budynków. Nasza firma aktywnie przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu budownictwa na środowisko, dbając o zrównoważony rozwój.

Nasz zespół ekspertów dysponuje specjalistyczną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w ocenie stanu jakości dachu oraz jego modernizacji. To właśnie dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług, na które udzielamy gwarancji.

 

W ramach naszej działalności podejmujemy współpracę z różnymi kategoriami klientów, którym dostarczamy rozwiązania przynoszące wymierne korzyści, zarówno pod względem oszczędności energetycznych, jak i ochrony środowiska.

 

Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami przedsięwzięć, w ramach których zastosowano technologie rekomendowane i wdrażane przez GREMICO.