Przejdź do głównej zawartości

To płynna membrana akrylowa, która: Uszczelnia dach skutecznie odbija promieniowanie podczerwone. Korzyści: Skutecznie uszczelnia dachu, Obniża nagrzewanie się dachu, Zmniejsza koszty energii potrzebnej do klimatyzacji lub całkowicie ją eliminuje, Wydłuża trwałość urządzeń technicznych na dachu, Zapobiega osiedlaniu się ptaków na dachu.

Standardowa gwarancja wykonawcza to 5 lat z możliwością przedłużenia. Przedłużenie polega na pokryciu jedną warstwą Cool_R’a Gwarancja producenta na żywotność produktu 10 lat, przy zastosowaniu certyfikowanych standardów wykonawczych

Wycena uzależniona jest od specyfikacji i stanu faktycznego dachu. Dział techniczny Gremico przygotuje szczegółową ofertę po realizacji wizji lokalnej obiektu.

Posiadamy szczegółowe badania przeprowadzone na wielu budynkach. Wynika z nich, że temperatura dachu będzie mniejsza o 70%, a pomieszczenia pod dachem nawet o 10 stopni Celsjusza.

Nałożenie COOL-R na dach zimą nie wpływa na zwiększenie zużycia energii czy też utratę ciepła z wewnątrz budynku.

Selena – jeden z największych na świecie producentów chemii budowlanej. Selena posiada ogromne doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze naukowo-badawcze.

W całości w Polsce – w fabryce Seleny w Dzierżoniowie.

Betonu, papy, membrany PVC, blachy ocynkowanej, podłożu z płyty warstwowej

Obliczenia jesteśmy w stanie zrobić dla każdego rodzaju budynku z płaskim dachem. Wystarczy wypełnić formularz danymi budynku. Dodatkowo jesteśmy w trakcie opracowywania nowego narzędzia do obliczania takich oszczędności. Wkrótce je udostępnimy.

Membrany poliuretanowe są droższe, głównie produkowane poza Polską. Dodatkowo są mniej ekologiczne, ponieważ zawierają szkodliwe substancje.

Technologia COOL-R jest bezpieczna dla zdrowia w trakcie nakładania powłoki jak i po jej zakończeniu.

COOL-R w dwóch warstwach jest przystosowany do ruchu pieszego. Dodatkowo nasza metodologia pracy polega na wzmacnianiu włókniną miejsc najbardziej narażonych na uszkodzenia np. ścieżki serwisowe dla firm obsługujących urządzenia znajdujące się na dachu